Teslimat ve İade

Satıl alınan ürünleriniz maksimum 2 iş günü içinde kargoya verilmektedir.

https://onlinesatis.servislastik.com/ satın aldığınız tüm ürünlerde 100% Müşteri Memnuniyeti ilkesi kapsamında 15 gün içerisinde ürün iade koşullarına uygun olacak şekilde iade kabul eder. Henüz dağıtıma çıkmamış veya kargoya verilmemiş siparişlerinizi sitemizdeki ”Hesabım” bölümünden iptal edebilirsiniz.

Ürünler kargodayken yada teslimat esnasında verilen iade kararınızda ürünün teslim alınmaması ve geri yollanması beklenir. Bu sayede sevkiyatı gerçekleşen fakat iade etmek istediğiniz ürünün takibi kolayca sağlanır ve sorumluluk www.servislastik.com’ a geçer. Gidiş ve dönüş kargo ücretleri kesilerek alınan ödemenin kalanı ilgili hesaplara iade edilir. Teslim alınan ürünler içinse iade koşullarına uyduğu takdirde müşteri hizmetleri ile görüşerek ürün ambalajlı ise ambalajıyla birlikte ve kullanılmamış olacak şekilde iade edilmesi gerekir. Gidiş ve dönüş kargo ücretleri kesilerek alınan ödemenin kalanı ilgili hesaplara iade edilir.

Siparişin iptal veya iade edilebilmesi için ;

-Kullanılmamış ve montajının gerçekleştirilmemiş olması
-Alışverişin yapıldığı 15 gün içerisinde talepte bulunulması gerekmektedir.
-Üründe özür bulunmadığı taktirde talep edilen iade işlemlerinde ürünün gidiş ve dönüşü ile alakalı kargo ücreti alıcıya aittir.

X
diyarbakır promosyon
diyarbakır web tasarım
diyarbakır seo
diyarbakır e-ticaret sitesi
diyarbakır reklam ve grafik
oyun hesapları
oyun haberleri
oyun bilgileri
bedava oyun
kredi nedir
kredi kartı nedir
KOSGEB
bankacılık haberleri
sağlık haberleri
sağlık konuları
astım hastalığı
hipertansiyon